Jaki stół wybrać do kuchni?

Kuchnia od zawsze budzi najwięcej kontrowersji podczas jej urządzania. Jest to miejsce, od którego w zasadzie mamy najwięcej: ma być przestronna, funkcjonalna, piękna, dobrze ustawna, jasna – i tych określeń z pewnością jeszcze by się kilka znalazło. Jednak zawsze najważniejszym elementem w całej kuchni jest stół, jaki w nim stoi, ponieważ to przy nim rodzina będzie się spotykać podczas wspólnych posiłków. Jakie jednak stół będzie odpowiedni?

Bardzo nowocześnie

Hitem ostatnich kilku lat są ogromne blaty posadowione w centralnym punkcie kuchni, w których zawarty jest jednocześnie wielki blat, kuchenka indukcyjna, często również piekarnik, a także miejsce, w którym można usiąść i coś zjeść oraz dosyć sporą ilość różnego rodzaju szafek i szuflad na kuchenne sprzęt. Tak wyglądająca kuchnia determinuje jednak wygląd reszty mieszkania, która w takim wypadku powinna również pozostać w owej chłodnej, modernistycznej odsłonie.

A może w bardziej klasycznej formie?

W sklepach można znaleźć jednak jeszcze masę innych rozwiązań, nieco bardziej klasycznych i nieco cieplejszych w odbiorze – stoły są różnej wielkości, więc spokojnie można je dopasować do ilości domowników oraz do ogólnych potrzeb pani domu. Stoły nie muszą być całkiem proste i bez wyrazu, ponieważ do wyboru jest całe szerokie spektrum, od najprostszych form do najbardziej skomplikowanych, niecodziennych oraz stylizowanych nawet na bardzo odległe lata. To wszystko sprawia, że nasze kuchnie są wyjątkowe, chociaż wszystkie spełniają te same funkcje.

2 komentarze

  1. Uwielbiam takie nowoczesne centralnie posadowione meble, ale nie ma na nie miejsca w domu.

  2. Zdecydowanie jestem zwolennikiem bardziej klasycznych rozwiązań.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*