Czym najlepiej zabudować ściany w mieszkaniu?

Nasze mieszkania nie mają dzisiaj zbyt wielkich metraży, dlatego sprytne wykorzystanie każdej wolnej przestrzeni jest czymś, na czym zależy nam dzisiaj najbardziej. W domu zawsze znajdzie się kilka zakątków, z którymi nie do końca wiemy, co zrobić, a które można bez problemu zagospodarować na dodatkowe półki czy szafki.

Miejsce pod schodami

Pod schodami zwykle mamy sporo miejsca, które nie jest w żaden sposób wykorzystywane ze względu na utrudniający to skos schodów. Jeśli jednak włożymy minimalny wysiłek w przygotowanie sobie dodatkowego miejsca na rzeczy, których nie mamy gdzie pomieścić, okaże się, że miejsce pod schodami można świetnie i szybko zagospodarować na szafkę z półkami bądź z szufladami – wedle uznania.

Wnęki na korytarzu

Każde mieszkanie na niezagospodarowane zakamarki, które szybko i łatwo można przerobić na dodatkowe półki czy szafki na rzeczy, z których nie korzystamy codziennie. Jeśli ie znajdziemy pasującej do naszej wnęki szafy, zawsze możemy zamówić odpowiedniej wielkości szafę czy regał, który wpasuje się w nie idealnie i będzie zgrywał się z całością kompozycji mieszkania.

Poszukaj sama

Jeśli brakuje ci miejsca w domu, ale nie masz z góry założonych miejsc, w jakich można by taką szafkę założyć, wystarczy się dobrze rozejrzeć. W każdym mieszkaniu można znaleźć zakamarki, w których zmieści się choćby niewielkich rozmiarów szafka, regał czy półka. Alternatywą zawsze może być również kufer, który wygląda efektownie i nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

2 komentarze

  1. Mam w domu taki właśnie kufer w przedpokoju na nieużywane akurat buty i sprawdza się super.

  2. Ja uwielbiam zabudowywać wszystkie zakamarki, dzięki temu mam w domu wszystko na swoim miejscu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*