Przygotowujemy miejsce na seanse filmowe

Kto powiedział, że nie można z własnego domu zrobić wyjątkowej sali kinowej? Wystarczy kilka elementów oraz nieco wyobraźni, a nasze największe marzenia są w stanie się ziścić. Nie jest konieczne nawet posiadanie ogromnej przestrzeni do zagospodarowania, wystarczy nasz zwykły salon czy pokój gościnny.

Przede wszystkim wyposażenie

Jeśli chcemy nasz salon zaaranżować pod sale kinową, przede wszystkim musimy mieć jedną ścianę zupełnie pustą, najlepiej też, aby była pomalowana w jasnych kolorach, najlepiej na biało. taki kolor będzie neutralny dla wyświetlanego przez projektor obrazu. Projektor bowiem jest kolejnym niezbędnym elementem, jakiego potrzebujemy, żeby uzyskać efekt doskonały. Potrzebny będzie również dobrej klasy sprzęt komputerowy, ale to w zasadzie posiada dzisiaj każdy.

Komfort oraz wygoda

Aby nasza domowa sala kinowa była naprawdę wyjątkowa, trzeba znaleźć wyjątkowe rozwiązania. Dlatego też najlepiej jest zrezygnować z typowej kanapy na rzecz wygodnych puf, na których można dowolnie siedzieć czy leżeć oraz wielkiej ilości różnorodnych, kolorowych poduszek. Niezbędnym uzupełnieniem tego ciekawego wyposażenia jest bardzo niski stolik kawowy – jeden większych rozmiarów lub dwa mniejsze, na których będą znajdowały się wszystkie niezbędne do oglądania smakołyki. Na takim stole może znaleźć się klasyczny, domowo przygotowany popcorn oraz cola, mogą znaleźć się również inne przystawki, jak koreczki, mini kanapeczki czy koreczki z ulubionymi składnikami widzów.

2 komentarze

  1. Takie miejsce w domu musiałoby być super!

  2. Strasznie chciałbym mieć taki kącik we własnym domu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*