Sprytne rozwiązania, aby wysuszyć pranie

Nawet nowoczesne mieszkania muszą sobie radzić z podstawowymi zadaniami, jakie stoją przed domownikami. Jednym z najczęściej pojawiających się problemów, szczególnie w mieszkaniach o niewielkich powierzchniach, jest suszenie prania, zagadnienie dla niektórych będące nie lada wyzwaniem.

Najprostsze – najskuteczniejsze

Jeśli mamy dostęp do ogrodu, to najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście przewieszenie między drzewami sznurków albo wystawienie stojącej suszarki, aby ubrania wyschły na świeżym powietrzu. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, ani nie posiadamy balkonu, który mógłby nas wyręczyć, pozostaje jeszcze łazienka i specjalne suszarki do powieszenia na grzejniku, albo ściągane do dołu suszarki nad wannę. Praktyczniejsze są jednak inne rozwiązania.

Prywatna pralnio-suszarnia

Najlepszym rozwiązaniem jest niewątpliwie wygospodarowanie w mieszkaniu jednego, nawet niewielkiego pomieszczenia, w którym zgromadzimy całe nasze pranie i które nie będzie w tym miejscu absolutnie nikomu przeszkadzało, nie będzie również znajdowało się na widoku gości. W tym samym miejscu możemy również nasze ubrania prasować.

Nieco technologii

Niedawno w sklepach AGD pojawił się nowy sposób na suszenie prania dla ludzi, którzy kompletnie nie posiadają w swoich mieszkaniach wolnej przestrzeni, w której mogłaby stanąć suszarka. W tym wypadku proponowana jest suszarka z wyglądu do złudzenia przypominająca pralkę. Wyciągnięte z niej pranie jest całkowicie suche i gotowe do prasowania.

2 komentarze

  1. Widziałam niedawno reklamę takiego sprzętu, fajna sprawa to musi być.

  2. Mnie się najbardziej podoba pomysł z osobnym pomieszczeniem na pranie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*